EXO1

MYSZ USB DLA GRACZY

AZIO

Z połączenia ergonomii i piękna powstała mysz AZIO EXO1. Zbudowana przy użyciu technologii próżniowej i wyposażona w gumowane chwyty EXO1 została od podstaw zaprojektowana tak, by spełnić najwyższe wymagania gracza. Wyposażona w wysokiej jakości sensor optyczny oferujący regulowany rozdzielczość do 3500 DPI oraz opleciony nylonem przewód USB .

Kup teraz  

01

POWRÓT DO KORZENI

AZIO

Zewnętrzna budowa EXO1 bezpośrednio czerpie z najbardziej klasycznych i ergonomicznych pomysłów na budowę myszki dla graczy. EXO1 odrzuca skomplikowane stawiając na czysta prostotę projektu i pozwalając Ci w pełni poświęcić się rozrywce.

 
 

02

WYGODA PEŁNEJ KONTROLI

AZIO

EXO1 nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników czy oprogramowania - pełna kontrola nad funkcjami myszki jak i jej czułością odbywa się za pomocą wbudowanych przycisków. Dodatkowe przyciski umieszczone z boku obudowy zapewniają jeszcze więcej możliwości kontroli środowiska gry.

 

03

ESENCJA SPRZĘTU DLA GRACZY

AZIO

Przełączniki i sensor optyczny stworzone specjalnie dla graczy oraz wytrzymały, opleciony nylonem kabel oraz podkładki teflonowe - AZIO EXO1 gwarantuje płynność i precyzję każdego ruchu.

 
 

04

WAŻNE DETALE

AZIO

Stawiając na prosty i przemyślany projekt szczególną uwagę skupiliśmy na detalach. Klasyczny kształt AZIO EXO1 pokryty jest warstwą cząsteczek metalu tworząc wyjątkowy i elegancki efekt metalicznego połysku. Delikatnie podświetlone białym światłem LED logo dodatkowo podkreśla powierzchnię myszki.

 e
 

SPECYFIKACJA

AZIO
MODEL EXO1 / EXO1-K
INTERFACE USB
CPI / DPI 1250 / 2000 / 2750 / 3500 (PMW3320DB-TYDU)
PRÓBKOWANIE 1000 Hz
ORIENTACJA Praworęczna
KABEL 1.8m opleciony
SYSTEMY OPERACYJNE WINDOWS XP, VISTA, 7, 8, 10
WYMIARY 120 x 65.5 x 38 mm
WAGA 112g
GWARANCJA 2 lata